Okunma

Haftanın iOS Uygulamaları – 7 Mayıs


07 Nisan 2017 Pazar 15:00
Haftanın iOS Uygulamaları – 7 Mayıs

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Olli by Tinrocket

Günlük anlarınızı el çizimi veya animasyon haline getirmek istiyorsanız Olli by Tinrocket uygulamasına bir şans vermenizi öneririz. Bu işlemi çok hızlı bir şekilde gerçekleştiren uygulamada efekt etkisinin derecesini de ayarlamanız mümkün. Uygulamanın videolarla da kullanılabildiğini belirtelim.

17-05/06/olli-by-tinrocket.jpg

Stravinski

Bir melodi jeneratörü olan Stravinski ile ayarlanabilir zorlukta piyano melodileri oluşturabiliyorsunuz. Müzik psikolojisi alanında yapılan bilimsel araştırmalar baz alınarak geliştirildiği ifade edilen bir algoritmaya sahip uygulama oldukça keyifli.

17-05/06/stravinski.jpg

KineMaster

Tam kapasiteli bir profesyonel video düzenleyicisi olan KineMaster, çoklu video, görünü ve metin katmanlarına destek sunarken video kesme, çoklu kanal ses, detaylı ses kontrolü, 3 boyutlu geçişler gibi detaylara sahip. Daha önce sadece Android platformunda bulunan uygulamayı, iMovie için bir alternatif arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

17-05/06/kinemaster.jpg

Future Drummer

Anında elektronik ve fütüristik ritimler hazırlamak için geliştirilmiş olan Future Drummer, bir dolu çok katmanlı düzenlenebilir sese sahip. Minimal, House, Electro, Hip Hop, Industrial, Latino gibi elektronik dans müziği türlerine destek veren uygulamanın fiyatıysa el yakıyor.

17-05/06/future-drummer.jpg

Pixaki

iPad için oldukça güçlü bir piksel sanatı oluşturma stüdyosu olan Pixaki özellikle profesyonellere hitap ediyor. Masaüstü uygulamalarında bulunan birçok özelliği aynen tablete taşıyan uygulama çoklu dokunmaya duyarlı arayüzüyle de oldukça kullanışlı. Ek olarak iPad Pro ile Apple Pencil kullananlar uygulamadan oldukça keyif alacaktır. Uygulama nitelikli olunca haliyle ücreti de ona göre biraz tuzlu.

17-05/06/pixaki.jpg

yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

3 yorum - “Haftanın iOS Uygulamaları – 7 Mayıs”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İostaki garageband ın androidde alternatifi olmaması ne acı bi durumdur yahu

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kafayı mı yediniz 70 ₺ lik uygulamayı tavsiye etmeniz neyin kafasını yaşıyorsunuz, günün ya da haftanın ücretsiz uygulamasıyla gelin bize başka ihsan istemeyiz

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Gereksiz uygulamalar yine

Yorum yazın

Geri bildirim