Haftanın iOS Uygulamaları – 8 Ocak


2017-01-08 20:00:00
Haftanın iOS Uygulamaları – 8 Ocak

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Picsart Animated

Harika animasyonlar oluşturarak fotoğraflarınıza hayat vermek isterseniz işte çizgi film yapma uygulaması PicsArt Animated. Eğlenceli animasyonlu GIF’leri sadece kameranızla değil, çizimlerinizle de oluşturmanızı sağlayan uygulama, özellikle çizim konusunda başarılı olanlar için oldukça pratik.

17-01/07/picsartanimated.jpg

Exacto

Fotoğrafları kırpmak ve esas özneyi arka plandan ayırmak için Exacto kesinlikle tam bir uzman. Detaylar için çoklu noktalar ve katmanlar kullanan uygulamada, hata yaptıkça sınırsız kez geri alma şansınız da bulunuyor.

17-01/07/exacto.jpg

ForgetMeNot

Her bir uygulama ve servis için farklı şifreler kullanıyorsunuz ve bu şifreleri hatırlayamıyor musunuz? İmdadınıza yetişecek uygulama kesinlikle ForgetMeNot. Tüm şifrelerinizi tek bir yerde saklamanızı sağlayan uygulama, güvenlik için TouchID özelliğini kullanıyor. Uygulamanın buluta yedekleme yapmadığının ve tüm şifreleri sadece iPhone cihazınızda depoladığının altını çizelim.

17-01/07/forgetmenot-1483820581.jpg

Simplanum

Takvim, notlar, yapılacaklar, sesli notlar, bulut depolama, parmak izi güvenliği ve daha birçok zengin özelliğiyle kompleks bir ajanda uygulaması olan Simplanum, organize olmak için vazgeçilmeziniz olabilir.

17-01/07/simplanum.jpg

Music Edition

Google Drive, Dropbox gibi bulut servisleri üzerinden hiçbir limit olmadan müzik akışı gerçekleştirebilen Music Edition, başarılı bir müzik çalma uygulaması. En sevdiğiniz şarkıları parmaklarınızın ucuna getiren uygulama oldukça işlevsel.

17-01/07/musicedition.jpg

 • yazarİlker Şekercioğlu

  Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Haftanın iOS Uygulamaları – 8 Ocak” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Ya fotoğraf düzenleme ya takvim aek başka bişey bilmiyosunuz deli beller gibi bellemişsiniz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   iPhone da uygulamaları nasıl şifrelerim?

  3. SDN Okuru dedi ki:

   S3 mini ye nasıl yuklucem

  Yorum yazın