Okunma

Haftanın mobil oyunları – 19 Mart


19 Mart 2017 Pazar 18:30
Haftanın mobil oyunları – 19 Mart

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları. İçeriğin yazılı halini sonraki sayfadan, video haline ise hemen aşağıdan görebilirsiniz.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

17-03/19/jellyjuggle-sdn.jpg

JellyJuggle

Haftanın ilk mobil oyunu ile karşınızdayız. JellyJuggle ile ekrana tıklama reflekslerinizi ölçebilirsiniz. Ekranda dönen bir balığı kontrol etmeye çalıştığınız yapım, iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuldu.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

17-03/19/super-tank-rumble-sdn.jpeg

Super Tank Rumble

Haftanın en ilgi çekici oyunlarından biri ile karşınızdayız. Super Tank Rumble ile karşınıza gelen diğer tanklarla savaşın. Birbirinden uçuk tank tasarımları oluşturabileceğiniz bu renkli oyun, hem iOS hem de Android için ücretsiz.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

17-03/19/highway-gateaway-sdn.jpg

Highway Getaway

Sonsuz koşu türündeki Highway Getaway size çok basit bir fikri oldukça eğlenceli bir şekilde sunuyor. Kurallara karşı gelen bir sürücü olarak, olabildiğince çok polisi peşinize takıp, en yüksek puana ulaşmaya çalışıyorsunuz

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

17-03/19/mushroom-11-sdn.jpg

Mushroom 11

Bilinmeyen bir canlı formunu kontrol ettiğimiz Mushroom 11, el çizimi grafikleri ve kaliteli oynanışı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Birbirinden zorlu koşullarda, ne kadar dayanabileceksiniz? Mushroom 11 iOS ve Android kullanıcıları için satışta.

OYUNLARI GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

17-03/19/kingdom-new-lands-sdn.jpg

Kingdom New Lands

Haftanın son oyunu PC ve konsollarda başarısıyla adından söz ettiren bağımsız oyun Kingdom New Lands oluyor. Kendi krallığımızı oluşturmaya çalıştığımız yapım, birbirinden zorlu seçimleri oyunculara sunarken ve cevapları bulmaya çalışırken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz.

:: Bu hafta hangi mobil oyunları oynayacaksınız?


yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“Haftanın mobil oyunları – 19 Mart” üzerine bir yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bence rollercoaster classic olmalıydı…Çok güzel..nostaljisi bile yeter..

Yorum yazın

Geri bildirim