Okunma

Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs


22 Mayıs 2016 Pazar 16:00
Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.

Stickman Soccer 2016

Haftanın futbol odaklı oyunu olan Stickman Soccer 2016, eğlenceli yapısı ile dikkatleri çekiyor. Spor kategorisinde yer alan Stickman Soccer 2016Djinnworks GmbH firması tarafından geliştirildi.

55 MB büyüklüğünde olan Stickman Soccer 2016, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

Hockey Stars

Mobil oyun Dünyasının en önemli firmalarından Miniclip’in yeni oyunu olan Hockey Stars, haftanın spor odaklı oyunlarından. Basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Hockey Stars, maalesef Türkçe dil desteği sunmuyor.

Android için 38, iOS için 45 MB boyutlarında olan Hockey Stars, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

Transformers Kurtarma Botları

Transformers sevenler için çok güzel bir alternatif olan Transformers Kurtarma Botları, zor durumdaki insanlara yardım etmemizi amaçlıyor. 241 MB boyutlarında olan oyun, Türkçe dil desteğine de sahip durumda.

16-05/22/asdafs.png

Budge Studios firmasının yeni oyunu olan Transformers Kurtarma Botları, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

Mad Dex 2

Arcade türünün başarılı örneklerinden olan Mad Dex 2, eski oyunları seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Zor ama eğlenceli bir oynanışa sahip olan Mad Dex 2game guild firması tarafından geliştirildi. 

Yalnızca 21 MB büyüklüğünde olan Mad Dex 2, şimdilik sadece Android platformu için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef iOS ve Windows Phone platformları için mevcut değil.

Olympus Rising

22 Mayıs haftasının aksiyon dolu oyunu olan Olympus Rising, bağımlılık yapan strateji oyunlarından. Flaregames firması tarafından geliştirilen Olympus Rising, maalesef Türkçe dil desteğine sahip değil.

Android için 84, iOS için 98 MB büyüklüğünde olan Olympus Rising, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Sizce bu haftanın en iyi mobil oyunu hangisi?
yazarArden Papuççiyan

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik Bölümü öğrencisi Arden, tam bir teknoloji bağımlısı. Uzun zamandır takip ettiği ShiftDelete.Net'te, şimdi teknoloji bilgisini okurlarımızla paylaşacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Arden adamsın. Ulaş bana.

" Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Mobil Oyunları – 22 Mayıs ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "