Okunma

Haftanın Videoları


29 Mart 2008 Cumartesi 22:00
Haftanın Videoları
Video oyunları dünyası inanılmaz bir ivmeyle büyüyüp genişlemesini sürdürürken, çıkan her yeni oyun için öncesindeki süreçte birkaç adet tanıtım videosu yayınlanıyor. Biz de bu hafta yayınlanan en iyi videolardan bir derleme yaptık.

Videolar arasında The Incredible Hulk ve Guitar Hero: Aerosmith’in ilk videoları, Iron Man’den çarpıcı savaş sahneleri, Valkyria Chronicles için yeni bir karakter tanıtımı ve Trials 2 SE fizik motoru gösterimi bulunuyor.


The Incredible Hulk

Yaza yeşil ve öfkeli ve muhteşem görsellere sahip bir başlangıç sağlaması beklenen The Incredible Hulk için yayınlanan ilk video:


Guitar Hero: Aerosmith

Haziran ayında çıkması beklenen ve müziğin yaşayan efsaneleri Aerosmith’in konuk olacağı Guitar Hero: Aerosmith’in ilk videosu:


Iron Man

Demir Adam’ın sinema filmiyle birlikte mayıs ayında raflarda görebileceğimiz Iron Man video oyunu için yayınlanan ve iştah kabartan bir video:


Valkyria Chronicles

PlayStation 3’e özel çıkması beklenen Valkyria Chronicles, yılın sürprizlerinden biri olma potansiyelini fazlasıyla taşıyor. Cell shader teknolojisinin gelişmiş bir şekilde kullanıldığı oyunun videosu:


Trials 2 SE

Redlynx tarafından PC platformu için hazırlanan Trials 2 SE’nin fizik sistematiğini gösteren eğlenceli bir video:

:: Oyunlarla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Videoları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Videoları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Videoları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "