Okunma

Haftanın Yazılımı: Easy Playlist Maker


30 Ekim 2010 Cumartesi 16:44
Haftanın Yazılımı:  Easy Playlist Maker

Apple’ın iPod, iPad, iPhone gibi modelleri ve internet servisi  iTunes, modern dünyanın fenomenleri haline geldi. İlgi artıkça, bu tür modellerle bilgisayar arasında köprü inşa etme isteği artıyor ve yeni bir yazılım kategorisi doğuyor. Şimdi bu ilginç uygulamaların en popülerlerinden birini inceleyeceğiz.

 

Easy Playlist Maker, iPod, iPad ve iPhone’da kendi medya kütüphanelerinizi oluşturmak için yararlanabileceğiniz en iyi uygulama. Kullanıcılar ve otoritelerden aldığı tam puanlar da bunu doğruluyor. Şarkılarınızı taşıyıp bırakmaktan, kaos haline gelen verilerden bıktıysanız; sadeliği, kolay kullanımı ve ücretsiz olmasıyla gönlümüzü  Easy Playlist Maker’ı, buradan indirebilirsiniz.

:: Hangi müzik çaları tercih ediyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Yazılımı: Easy Playlist Maker konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Yazılımı: Easy Playlist Maker ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Yazılımı: Easy Playlist Maker ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "