Okunma

Haftanın Yazılımı: IrfanView


29 Kasım 2010 Pazartesi 16:30
Haftanın Yazılımı: IrfanView

Basit, hızlı ve ücretsiz bir yazılım düşünün. Onunla görsel dosyaları işleyin, düzenleyin, hatta ve hatta birbirine çevirin. Kesin, kırpın, traşlayın. Onlara keskinlik ekleyin veya renk temalarını gönlünüzce değiştirin. Bunlarla da kalmayın, sevgilinize veya eşinize hoş bir sürpriz olarak, verilerinizi, MP3 ya da WAV gibi formatlarda bulunan parçalarla zenginleştirin.

 

 

Hepsi bu kadar da değil, standart Windows Explorer’da kullanabileceğiniz minyatür opsiyonunun, çok daha gelişmiş bir versiyonundan faydalanın. Evet, Irfan View adlı yazılımdan bahsediyoruz! Yani pek çok sitede otoritelerden tam not almış ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen görsel işleme aracından…

Windows 95/98/2000/2003/XP/Vista /7/Server 2008/NT  işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanılabileceğiniz, diskte, 5 megabyte gibi günümüz için gülünç sayılabilecek bir alan kaplayan Irfan View’i denemek isterseniz, bu satırlara tıklamanız yeterli.

:: Herhangi bir görsel düzenleme yazılımı kullanıyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Yazılımı: IrfanView konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Yazılımı: IrfanView ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Yazılımı: IrfanView ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "