Okunma

Haftanın Yazılımı: PeedyAndFriends


21 Kasım 2010 Pazar 08:53
Haftanın Yazılımı: PeedyAndFriends

Windows 7 gibi fonksiyonel ve görselliği yüksek bir işletim sistemine sahip olsanız bile, daha fazlasını istemek hakkınız, zira bilgisayar dünyasında gelişim olmadan tek bir gün bile geçmiyor. PeedyAndFriends de, masaüstü eklentisi olarak birçok ihtiyacınıza yanıt verebilecek yararlı bir araç.

 

PeedyAndFriends, karşınıza dört simge çıkarıyor: Merlin’in ta kendisi, cin, robot ve papağan. İstediğinizi seçiyor ve bilgisayarınızın denetim masası, internet ve nice öğesinin en kritik noktalarına tek tuşla ulaşabiliyorsunuz. E-postalarınızı senkronize eden ücretsiz yazılım sayesinde, birkaç saniyede e-postalarınızı okuyup, şimşek hızında cevap yazabiliyorsunuz.  Eklediği görsellik de cabası oluyor. Yazılımı buradan indirebilirsiniz.

:: Ek bir masaüstü aracı kullanıyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Haftanın Yazılımı: PeedyAndFriends konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Yazılımı: PeedyAndFriends ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Yazılımı: PeedyAndFriends ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "