Okunma

Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi?


09 Mart 2011 Çarşamba 14:16
Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi?

Firmaların tüm uyarılarına rağmen insanlar doldurma kartuş doldurmaya devam ediyor. Peki halkımız neden bunu yapıyor? Sahte kartuşun zararları hakkında sokaktaki insan ne kadar bilgili?

Halkımız Neden Sahte Kartuş Alıyor?

#2011_03_03_Hp_sokakrop.mp4 #

Sokaktaki insan neden yeni kartuş almak yerine doldurma yolunu tercih ediyor? Tüm bu soruları sıradan insanlara yönlendirdik. Bakın halkımız doldurma kartuşlara karşı ne kadar bilgili? En önemlisi doldurmayla aynı fiyata denk gelen orijinal kartuşların varlığını biliyor mu?

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar 1 nisan şakası yapmışlar (:

 2. SDN Okuru dedi ki:

  İNSANLARI KANDIRMAKTAN BAŞKA BİR REPORTAJ DEGİLDİR NE KADAR BELLİ YAPAY OLDUGUNUZ DOLDURMA KARTUŞLA AYNI FİYAT DİYORLAR DOLUM KARTUŞU 5.00 TL DİR HER HANGİ BİR ELEKTRO MERKETE GİTSİNLER BAKALIM 20 TL NİN ALTINDA BİR KARTUŞ LABİLECEKLERMİ DAVA AÇICAKSIN ASLINDA BUNLARA YALAN BEYANDA BULUNMAKTAN MİLLETİ APTAL SANIYORLAR…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Geçen kartuj alacaktım renkli ve siyah 55 idi yazıcı da 60 tabiki gittim yazıcı aldım.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sürekli çıktı alan birisi 3-4 sefer kartuş doldurduğu zaman zaten yazıcı bedavaya ***** bedava kartuş veriyorsunuz , bende dolum yaparak bedavaya getirdiğim yazıcımı hediye edebilirim hodri meydan.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ev kullanıcısıyım.siyah kartuşu 5TLya doldurtup enaz 3ay kullanırım.
  Hiçbir sorun yaşamadım. Orjinali nasıl alalım: siyah 30 ve renkli 43 ***** oysa; 69TLya komple yazıcı alınıyor. Üstünde kartuşu da cabası. Bu işte bir çelişki yok mu? Doldurma fiatına orjinal nasıl olur?
  Ya istanbulda doldurma fiatı çok yüksek,yada sadece reklam yapıyor
  hediye veriyorsunuz.O kadar çok eşantiyonunuz varsa bize de verin
  biz de orjinal kullanmış olalım HP 27-28-56-57-58 kullanabilen 1315 model HP yazıcım ***** sipariş ver diye mail *****

" Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Halkımız Doldurma Kartuş İçin Ne Dedi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "