Okunma

Halo 3: Recon’un Adı Değişti


26 Kasım 2008 Çarşamba 09:30
Halo 3: Recon’un Adı Değişti

New Mombasa yollarında bir Orbital Drop Shock Trooper (ODST) olarak gezegeni istila edenlerle mücadele edeceğimiz Halo 3: Recon’un adı değişti. Yapımcı firma Bungie, “Halo 3: ODST” şeklinde isim değişikliğine gidildiğini belirtirken, 3 ila 5 saatlik senaryo modu ile oyunun gelecek sonbaharda piyasaya çıkacağını yineledi. Çalışmak için orijinal Halo 3‘e gerek duymayacak olan Halo 3: ODST, orijinal oyundaki istilayı Master Chief yerine bir başka ODST askeri tarafından görmemize imkan tanıyacak.

:: Halo serisiyle ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Bungie
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Halo 3: Recon’un Adı Değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Halo 3: Recon’un Adı Değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Halo 3: Recon’un Adı Değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "