Okunma

Hamilton, Secret Life’ı Beyaz Perdeye Taşıdı


12 Kasım 2010 Cuma 13:30
Hamilton, Secret Life’ı Beyaz Perdeye Taşıdı

 

Reebok’ın www.secretlewis.com adresinden izleyebileceğiniz alternatif gerçeklik oyunu Lewis Hamilton: Secret Life’ın final videosunda, Lewis Hamilton uluslararası ajanlıktan emekliliğini açıklamak için ilk kez beyaz perdede kendini gösterdi. Reebok, “Lewis Hamilton: Secret Life” oyununun bitişini kutlamak için İngiltere’den Abu Dhabi’ye kadar uzanan bir etkinlik düzenledi.

100 şanslı fan, oyunun hikayesini anlatan filmin Londra’da gerçekleşen galasına davet edildi. Galadan sonra fan’lar, şehrin içinde saklı bulunan son parçayı aramak için canlı olarak gerçekleşen bir oyuna katıldı.

Reebok, oyunu başlattığından bu yana 154 ülkeden yaklaşık 637.000 kişi oyuna dahil oldu. Bilmeceyi çözmek, testleri tamamlamak için bu 637.000 kişi birlikte çalıştı. Tüm dünyada İspanya, Lübnan, Malezya ve İngiltere’deki görevleri kapsayan canlı etkinlikler düzenlendi.

Reebok ve nDreams tarafından geliştirilen “Lewis Hamilton: Secret Life”, dünyaca ünl bir spor yıldızının ana karakterini canlandırdığı ilk oyun olma özelliğini taşıyor.

Oyun hayali websiteler ve karakterler içeriyor.  Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.secretlewis.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Lewis Hamilton: Secret Life oyununu oynadınız mı? Oyun hakkındaki düşünceleriniz neler?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hamilton, Secret Life’ı Beyaz Perdeye Taşıdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hamilton, Secret Life’ı Beyaz Perdeye Taşıdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hamilton, Secret Life’ı Beyaz Perdeye Taşıdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "