Okunma

Hangi Marka Dizüstü Kullanıyorsunuz?


09 Kasım 2010 Salı 10:20
Hangi Marka Dizüstü Kullanıyorsunuz?

Değerli SDN Okurları,

Forumumuzda açtığımız bir anket ile “Hangi marka dizüstü kullanıyorsunuz?” sorusuna yanıt arıyoruz. Hazırladığımız bu özel ankete katılıp yorum yazarken, İnternet kullanıcıları için değerli bir arşive de katkı sağlamış olacaksınız.

 

 

Kullandığınız Dizüstü Bilgisayardan Memnun musunuz?

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Çevrenize de tavsiye eder misiniz veya memnun değilseniz, problemleri paylaşır mısınız? Aşağıdaki forum link’inden ulaşabileceğiniz ankete katılan ve katılacak herkese şimdiden teşekkürler…

:: Hangi marka dizüstü kullanıyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hangi Marka Dizüstü Kullanıyorsunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hangi Marka Dizüstü Kullanıyorsunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hangi Marka Dizüstü Kullanıyorsunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "