Okunma

Hangi Tableti Tercih Edersiniz?


03 Kasım 2010 Çarşamba 07:30
Hangi Tableti Tercih Edersiniz?

Tablet PC furyasını başlatan Apple iPad, kullanıcılarından da olumlu eleştiriler alınca, bu tip bir cihaz almak isteyenlerin ilk tercihi haline geldi. (Tablet PC Rehberi)

iPad’den sonra piyasaya çok iddialı başka ürünler sürülmek üzere olsa da yeni bir tablet PC alacak olanların büyük bir çoğunluğunun iPad olacağı bir araştırma ile ortaya çıktı. (ViewPad Serisi Tabletler Geliyor)

iPad insanların ilk tercihi olmaya devam ediyor

Araştırma Sonuçları

ChangeWave Research adlı bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya, önümüzdeki üç ay içerisinde yeni bir bilgisayar almak isteyen 3108 kişi katıldı.

Araştırmaya katılanların %26′sı, alacakları cihazın bir tablet PC olduğunu belirtti. Tablet PC almayı planlayanların %80′i Apple iPad’i tercih edeceklerini söyledi.

Araştırmada iPad’den sonra ikinci sırada gelen RIM PlayBook %8’lik bir oranda kalırken, Samsung Galaxy Tab %3 ve HP Slate de sadece %2′lik bir kısmın tercihi oldu. (HP Slate 500 Piyasaya Çıktı)

:: Tablet PC alsaydınız hangi modeli tercih ederdiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Hangi Tableti Tercih Edersiniz?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bende archos diyorum archos 101 i önerebilirim özellikle eylül gibi çıkması beklenen gen9 101 i bekliyorum android honeycomb sistemle çıkacak

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kimse belitmemiş sanırım, ancak 2011de asusun çıkaracağı tablet de tercihler arasında yer alacaktır..

" Hangi Tableti Tercih Edersiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hangi Tableti Tercih Edersiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hangi Tableti Tercih Edersiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "