Hapla bronzlaşma devri başlıyor!


2017-06-18 19:00:00
Hapla bronzlaşma devri başlıyor!

Bronzlaşma isteği özellikler kadınların ilgisini çeken bir olay. Doğal yollara alternatif olarak solaryum gibi hizmetler çıkmış olsa da kanser riski hala oldukça fazla.

Özellikle ozon tabakasındaki delikler nedeniyle tehlikesi iyice artan güneşlenmenin önüne geçilmesini amaçlayan bu çalışmaya Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki Massachusetts General Hastanesi çalışanları imza attı.

17-06/18/man-sunbathing-sdn.jpg

Doğal bir proteini tuz ile uyararak vücuttaki melanin üretimini tetikliyor ve kişi bu şekilde kanser riski olmadan tamamen sağlıklı bir şekilde güneşlenebiliyor.

Özellikle açık renkli tene sahip olan insanların en yüksek düzeyse kanser riski taşıdıkları biliniyor. Bu nedenle bu geliştirilen ilacın öncelikli hedefi açık ten renkli insanların bronzlaşmalarını sağlıklı yollarla yapabilmesini sağlamak.

Bu yeni ilaç henüz insan üzerinde denenmemiş olsa da teoride ve laboratuvar fareleri üzerinde düzgün bir şekilde işliyor. Bakalım bronzlaşma hapları ne zaman insanlar için kullanılabilir olacak?

:: Bronzlaşma hapları hakkında ne düşünüyorsunuz?


 • yazarMustafa Kemal Can

  Bilgisayar Mühendisliği okuyan Mustafa, teknolojiyle 3 yaşında bilgisayar ile tanıştı. WEB sitesinde bulduğu bir açık ile okul hayatı başta olmak üzere hayatında pek çok yeni sayfa açtı.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Hapla bronzlaşma devri başlıyor!” üzerine 8 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   vitiligo hastasıyım bu hap benim işime yarayabilir ten rengimi düzeltebilir

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Bronzlaşmak istiyen bizim tarlada çalışabilir arkadaş***** derece sıcaklıkta yeme içme küçük bi botan ve aylık maaş dahildir.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Hapı yuttuk desenize.

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Hapın adını da "Kanser express" koysunlar. Sakın böyle saçma sapan şeyler kullanmayın!!!

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Bir bu eksikti

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Çok iyi bazıları herşeyi gereksiz buluyor yıllarca vitiligo hastalığı çeken biri olarak bu ilaçların bize şifa olmasını bekliyoruz.

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Hay Allah'ım biz ekmek peşindeyiz milletin ugrasina bak ya

  Yorum yazın