Okunma

Hapla bronzlaşma devri başlıyor!


18 Haziran 2017 Pazar 19:00
Hapla bronzlaşma devri başlıyor!

Bronzlaşma isteği özellikler kadınların ilgisini çeken bir olay. Doğal yollara alternatif olarak solaryum gibi hizmetler çıkmış olsa da kanser riski hala oldukça fazla.

Özellikle ozon tabakasındaki delikler nedeniyle tehlikesi iyice artan güneşlenmenin önüne geçilmesini amaçlayan bu çalışmaya Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki Massachusetts General Hastanesi çalışanları imza attı.

17-06/18/man-sunbathing-sdn.jpg

Doğal bir proteini tuz ile uyararak vücuttaki melanin üretimini tetikliyor ve kişi bu şekilde kanser riski olmadan tamamen sağlıklı bir şekilde güneşlenebiliyor.

Özellikle açık renkli tene sahip olan insanların en yüksek düzeyse kanser riski taşıdıkları biliniyor. Bu nedenle bu geliştirilen ilacın öncelikli hedefi açık ten renkli insanların bronzlaşmalarını sağlıklı yollarla yapabilmesini sağlamak.

Bu yeni ilaç henüz insan üzerinde denenmemiş olsa da teoride ve laboratuvar fareleri üzerinde düzgün bir şekilde işliyor. Bakalım bronzlaşma hapları ne zaman insanlar için kullanılabilir olacak?

:: Bronzlaşma hapları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Hapla bronzlaşma devri başlıyor!”

 1. Kemal dedi ki:

  Bu bronzlaşma haplarını nerde ala biliriz ve nasıl kulana biliriz

 2. SDN Okuru dedi ki:

  vitiligo hastasıyım bu hap benim işime yarayabilir ten rengimi düzeltebilir

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bronzlaşmak istiyen bizim tarlada çalışabilir arkadaş***** derece sıcaklıkta yeme içme küçük bi botan ve aylık maaş dahildir.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Hapı yuttuk desenize.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Hapın adını da "Kanser express" koysunlar. Sakın böyle saçma sapan şeyler kullanmayın!!!

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bir bu eksikti

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Çok iyi bazıları herşeyi gereksiz buluyor yıllarca vitiligo hastalığı çeken biri olarak bu ilaçların bize şifa olmasını bekliyoruz.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Hay Allah'ım biz ekmek peşindeyiz milletin ugrasina bak ya

" Hapla bronzlaşma devri başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hapla bronzlaşma devri başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hapla bronzlaşma devri başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "