Okunma

Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli


28 Mayıs 2014 Çarşamba 09:37
Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli

Çocuğunuzu tasarrufa yönlendiren harçlık kartı sloganıyla yola çıkan Akıllı Harçlık projesi, Türkiye’de yeni filizlenen girişimlerden biri. Ancak Girişim Fabrikası‘nın Mastercard sponsorluğunda Şubat ayında düzenlediği Innovation Challenge Türkiye yarışmasından birincilikle ayrılması onu diğer girişimlerden ayırıyor.

Bilinçli ailelerin çocuklarına özel, tasarrufa yönlendirici nitelikte ve güvenli bir harçlık kartı olarak tanımlanan Akıllı Harçlık, Mastercard iş ortaklığında, güvenli ön ödemeli kart sistemlerini kullanarak geliştirildi.

Akıllı Harçlık Kart, ailelerin çocuklarına internet üzerinden harçlık göndermelerine imkan tanıyor. Ayrıca harcamaları kontrol etme, akıllı yönlendirmeler yapma ve tasarrufa yönlendirme gibi özellikler de mevcut. Harcamaları anlık olarak raporlayan ve tüm alışverişlerde banka kartı gibi kullanımı mümkün olan karta ücretsiz ön başvuru akilliharclik.com üzerinden yapılıyor.

:: Akıllı Harçlık sistemini nasıl buldunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İyi mi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bence gereksiz. Ebeveynler çocuklarına ek kart çıkartarak aynı işlemi uygulayabilirler. Hem bu sayede sadece banka kartı değil limiti ailenin elinde olan kredi kartına sahip olabilirler.

" Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harçlık Vermek Artık Daha Güvenli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "