Okunma

Hareket Algılayıcılar Bilgisayarda


17 Haziran 2011 Cuma 12:37
Hareket Algılayıcılar Bilgisayarda

Oyun dünyası yeni trendlerin yardımıyla hiç olmadığı kadar popüler bir dönem yaşıyor. Oyun yapımcılarının açtığı bu yol kontrol cihazı gibi aksesuar tasarımcılarının da işine yarıyor.

Nintendo Wii‘nin kendi konsolu iin hazırladığı hareket algılayıcı sistem o kadar popüler oldu ki, benzerleri de hazırlanmaya başladı.

Hareket Algılayıcılı 16 Oyun

Genius Nintendo’nun sadece Wii konsolunda hazırladığı bu cihazı bilgisayar kullanıcılarına da sunuyor. İçerisinde 16 tane oyun bulunan Wizard Stick, iOS, Android uyumlu tablet ve cep telefonlarında da çalışıyor. Tenis, gold ve araba yarışı gibi oyunları içeren paketin fiyatı ise 99 lira.

:: Böyle bir cihazla oyun oynamak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hareket Algılayıcılar Bilgisayarda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hareket Algılayıcılar Bilgisayarda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hareket Algılayıcılar Bilgisayarda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "