Okunma

Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi


08 Ağustos 2011 Pazartesi 07:30
Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi

Pratik teknolojik çözümler bazen internet kullanıcıları tarafından farklı yorumlanabiliyor. Du.Static adlı bir ürün Harry Potter hayranları tarafından çok sevildi.

Esas işi statik elektriği kullanarak tozları toparlamak olan ve böylece temizliği saniyelere indirgeyen cihaz Harry Potter filmlerinde kullanılan asaları andırdığı için ilginç bir serbest çağrışıma konu oldu.

İlginç Çağrışım

Şu anda konsept olan ürün temizlik ürünleriyle tanınan Dyson tarafından satın alındı. Önümüzdeki aylarda piyasada olması beklenen ürün kıyafetleri de temizlemek için kullanılacak.

Ancak Harry Potter hayranları, eğer tasarım değişmezce bu ürünü daha eğlenceleli işler için kullanmayı düşünüyor.

:: Size bu ürün Harry Potter’ı hatırlattı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Beğenmedim.

" Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Harry Potter Severler Bu Ürünü Çok Beğendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "