Okunma

Hatıralar Maxell’le Güvende


07 Nisan 2008 Çarşamba 21:00
Hatıralar Maxell’le Güvende
Video görüntülerini yüksek hızla, hatasız kaydedebilmenize imkan tanıyan Maxell DVD VCAM ürünleri, VCAM logosu taşıyan tüm video kameralarla uyumlu çalışıyor. Yüzeyinin pürüzsüz ve dayanıklı olmasını sağlayan High Stamper Technology (HGX) ile donatılmış olan VCAM ürünleri, tozlanmaya karşı koruyucu ve dayanıklılığı artırıcı anti statik özelliğine sahip.

Her Şey Dayanıklılık İçin

Güneş ışığı kaynaklı bozulmaları engellemek için Organic Dye katmanı bulunan Maxell ürünleri, toz ve parmak izlerine karşı standart ürünlerden 100 kat fazla koruma sağlayan Xtreme Protek Plus teknolojisini de kullanıyor. Dayanıklılıkları sayesinde yüzeyine bulaşan yağlı lekelerin görüntüye zarar vermeden silinebildiği Maxell DVD VCAM, DVD-R ve yeniden yazılabilir DVD-RW şeklinde iki farklı çeşitte bulunuyor.

İster DVD-R İster DVD-RW

DVD-R VCAM’in 1,4 ve 2,8 GB video kayıt kapasitesi ile 30 ve 60 dakika kayıt süresi bulunuyor. Yeniden yazılabilir DVD-RW VCAM’ler de 1,4 ve 2,8 GB video kayıt kapasitesi ve 30 ya da 60 dakika kayıt süresi olan iki çeşitten oluşuyor. DVD-R ve DVD-RW VCAM‘ler, tekli, 5’li kutu, 10’lu cakebox ve 4’lü Travel Pack‘lerde satışa sunuluyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Maxell
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Hatıralar Maxell’le Güvende”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nemli ve güneş görmeyen yerde

Geri bildirim