Okunma

Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor!


10 Şubat 2016 Çarşamba 13:30
Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor!

Bildiğiniz üzere firmanın Hatred isimli oyunu çıkışından önce çok fazla konuşulmuştu. Amaçsız bir şekilde insan öldürdüğünüz yapım üzerindeki ilgi çıkışını gerçekleştirdiğinde kalitesiz olması sebebiyle balon gibi sönmüştü. 

IŞİD’i durdurun!

Geliştirici ekip, Hatred‘den sonra çalışan sayısını 18 kişiye çıkarmış ve büyümüştü. Ekip böyle bir oyun yapmaktan korkmadıklarını, sadece teröristlere kendi isimleriyle hitap edeceklerini ve İslamiyet’i ya da Peygamber’ini hedef almadıklarını söyledi.

İsmi IS Defense olacak olan oyunun türü shooter olacak ve önümüzdeki sene içerisinde bitmesi planlanıyor.

:: Hatred’i oynadınız mı?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  videonun sonunda çıkış tarihi 2016 2. çeyrek diyor siz 2017 demişsiniz

 2. SDN Okuru dedi ki:

  durdursunlar şu işid'i….

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bu Hatret'in olayı psikopat kötü adam olmak, sokakları kana bulamak, sivilleri canice öldürmek değil miydi? Bu oyunda da Işidci olup kafa mı kesiyoruz?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Hatayı niye savaş alanı içine almış ?

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ne kadar tehlikeli bir toplum bunlar ya, birbir türlü emelleri için ortaya çıkarıyorlar sonra da böyle reklamlarını yapıyorlar ayrıca Islamofobı yi azdırıyorlar önyargılı müslüman olmayanlara

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Evren Bey,

  Bu barbar ve siyonistlerin İslam ismi ile anılması son derece üzücüdür.Bu nedenle İŞİD yerine DAEŞ'i kullanırsanız daha iyi olur.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Oyun king

 8. SDN Okuru dedi ki:

  2000in ilk yıllarında grafikleri düşük olanlarını dergilerin oyun cdlerinde bedava veriyorlardı ama bu moda geçti… İnsanlar daha fazla interaktivite bekliyor. Şu aralar bilinen birşey diye DAEŞ'i kullanmanın bir faydası olmaz sonuçta DAEŞ diye çizdikleri karakterler COD'daki Arap kıyafetlilerden daha farklı olmayacak. Defans oyunları yerine farklı birşey beklerdim açıkçası.

" Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hatred Yapımcısı IŞİD’i Hedef Alıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "