Okunma

Hayatı Değiştiren Ufak Teknolojiler


05 Temmuz 2011 Salı 14:50
Hayatı Değiştiren Ufak Teknolojiler

Hastanelerden, konserlere kadar hayatınızı yönlendiren ufak cihazlar sizin daha hızlı ve güvenilir şekilde gününüzü geçirmenizi sağlıyor.

Onlarsız Hayat Felç Oluyor

Bu ufak cihazlar sayesinde, bilet bilgileriniz doğrulanıyor ya da evinize gelen tamirci kağıt kaleme ihtiyaç duymadan işlemleri yapıyor.

İşte bu ufak teknolojik cihazlar hayatın düzenli şekilde çalışmasını sağlarken bu sistemlerin arkasındaki firmayla Zebra ile özel bir röportaj yaptık.

Zebra’nın hangi alanlarda çalıştığından, günlük hayata kattıklarına kadar birçok merak edilen sorunun cevabını röportajımızda görebilrisiniz.

:: Bu tarz cihazların hayatınıza kattıklarının farkında mısınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hayatı Değiştiren Ufak Teknolojiler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hayatı Değiştiren Ufak Teknolojiler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayatı Değiştiren Ufak Teknolojiler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "