Okunma

Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan


18 Nisan 2014 Cuma 12:55
Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan

Avea’lılar bilir, hayatınızı değiştiren güzellikler Avea’dan gelir” söylemiyle gösterime giren Avea’nın yeni imaj reklam filmi, günümüzün hızlı ve karmaşık temposu içinde, değişim için bazen yeni bir heyecanın, yeni bir keşfin ya da içten bir paylaşımın yeterli olabileceğini hatırlatıyor…

Reklam filminde, Avea’nın yenilikçi, iyimser ve enerji dolu kimliğini yansıtan amblemi, insanların günlük hayatının içinde, mobil iletişimin simgesi olarak yer alıyor. Amblem, kimi zaman yol gösterici, kimi zaman eğlence sağlayıcı, kimi zaman da iletişimin sembolü olarak filmde başrolü üstleniyor.

Bu videoyu HD olarak YouTube üzerinde izlemek için tıklayın

UltraRPM Reklam Ajansı tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Hakan Yonat’ın yaptığı reklam filminin çekimleri şehir içi ve şehir dışı olmak üzere toplam 9 mekânda gerçekleştirildi. Filmin seslendirmesi Okan Bayülgen’e, müziği ise kendisi de bir Avea çalışanı olan Cenk Çelebioğlu’na ait.

:: Avea’nın yeni reklam filmini nasıl buldunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Reklam kokulu hareketler

" Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hayatınızı Değiştiren Güzellikler Avea’dan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "