Okunma

Hazır Kart İçin Yeni Kampanya Duyruldu


27 Mayıs 2011 Çarşamba 18:30
Hazır Kart İçin Yeni Kampanya Duyruldu

Turkcell, faturasız hat sahibi müşterileri için yeni kampanyasını duyurdu.   Bizbize tarifesi abonesi olan Hazır Kart kullanıcılarının faydalanacağı kampanyada her 20 lira yükleme yapan tüketiciler  her yöne 60 dakika hediye kazanacak.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin SAAT yazıp 2222‘ye kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Mesaj gönderen Turkcell‘lilerin hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda sadece bir kereliğine 5 lira karşılığında kayıt ücreti alınacak.

Kampanyanın diğer ayağında ise süper tarife kullanıcıları bulunuyor. Bu tarifeye sahip oalnlar,  20 ve 30 lira yükledikleri zaman farklı fiyatlara ve indirimlere sahip olacak.

Yeni İndirimler Nasıl İşliyor?

Daha önce 20 lira yüklemede dakikası 40 kuruştan konuşan aboneler artık 3 dakika boyunca her yöne  50 kuruş üzerinden konuşma yapacak. 20 lira yükleyenler ise  3 kata kadar daha fazla konuşabilecek.

50 lira yükleme yapan tüketiciler her yöne 10 dakikası 50 kuruş ücret ile görüşmelerini yapabilecek, opeeratör içi görüşmelerde ise haftada 2 saat ücretsiz konuşmak mümkün olacak. Bu hediyeden faydalanmak için 50 lira yüklemeden önce BEDAVA yazıp 7060’a göndermek göndermek yeterli.

:: Yeni kampanyaları cazip buldunuz mu?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}


“Hazır Kart İçin Yeni Kampanya Duyruldu” üzerine 10 yorum

 1. KiPSOFT dedi ki:

  Basın kuruluşlarına geçilen duyuruların (Gsm Kampanyası) teknoloji sitelerinde yayınlandığını görmediğim için şaşırdım biraz.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  turkıyenın en kazıkcı operatotu turkcell

 3. SDN Okuru dedi ki:

  yoksa bunlar Turkcell’in cançekişmelerimi eskiden müşteriyi her koşulda sadece söğüşlemek için uğraşırdı gerçi ben bu tarifelerede güvenmiyorum kesin bir üç kağıt hile bi pislik vardır içinde

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Turkcell hakikatten başarılı işler yapmaya başladı.. iyiki mobil internet için turkcell e geçmişim şimdide durmadan konuşuyorum 🙂

 5. Worlock dedi ki:

  konuşuyorum konuşuyorum tl bitmiyo

 6. The Dark Knight dedi ki:
  Originally Posted by KiPSOFT
  Konunun reklam olduğunu belli eden bir açıklama yapmanız yasal bir sorumluluk değil mi? Böyle bir haberin teknoloji sitesiyle alakası ne yıllardır takip ettiğimiz Sdn böyle oyunlarla mı reklam almaya mı başladı.

  Konu reklam değil Turkcell’in basın kuruluşlarına geçtiği duyuru. Zaten duyurdu diye başlıyor haber. Sanırım haberi okumadan direkt ön yargıyla böyle bir yorum yazdınız. Reklam olsa zaten daha ön planda olacak bir bölümde yer alırdı haber.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Ya ne farkeder kipsoft oku geç ya da bırak followu

 8. kosasker dedi ki:

  E burası da para kazanacak sonuçta, değil mi?
  İşine gelen reklamdaki ürünü – hizmeti kullanır, işine gelmeyen kullanmaz. Al gülüm, ver gülüm.

  Teknoloji sitesi olmasa idi, diğer herhangi bir forumda bu yayınlansa, arkadaşlar böyle böyle bir olay var dense normal karşılanır. Anlamı***** />

  Zirvede olmak böyle bir şey demek ki

 9. KiPSOFT dedi ki:

  Konunun reklam olduğunu belli eden bir açıklama yapmanız yasal bir sorumluluk değil mi? Böyle bir haberin teknoloji sitesiyle alakası ne yıllardır takip ettiğimiz Sdn böyle oyunlarla mı reklam almaya mı başladı.

 10. spybot dedi ki:

  Ben 2 gün önce 20 tl yükledim hattımdan hiç para eksilmedi üstüne heryöne 100 dakika + 300 mesaj hediye geldi

Yorum yazın

Geri bildirim