Okunma

Hazırlanın; Mars’a Gidiyoruz


18 Nisan 2009 Cumartesi 14:02
Hazırlanın; Mars’a Gidiyoruz

Yeni kurulan Spiders adlı oyun stüdyosu, bilim kurgu temalı aksiyon RPG oyunları Mars‘ı duyurdu. PC, Xbox 360 ve PS3 platformlarında önümüzdeki yıl boy gösterecek olan oyun, Kızıl Gezegen’de ürkütücü yaratıklar arasında bir macerayı konu alıyor. Farklı yeteneklere ve geçmişlere sahip olan kahramanlarımız Seth ve Pandora, kendi kimliklerini bulma arayışı içerisinde güneşin yansımasını dahi silah olarak kullanarak maceradan maceraya koşuyor.

2007 çıkışlı RPG oyunu Silverfall‘un yapımcıları tarafından kurulan Spiders, bakalım yeni isim altındaki bu ilk oyunda vaatlerini yerine getirip çizgi dışı bir RPG deneyimi yaşatabilecek mi.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mars
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hazırlanın; Mars’a Gidiyoruz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hazırlanın; Mars’a Gidiyoruz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hazırlanın; Mars’a Gidiyoruz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "