Heisenberg geri döndü!


2016-12-13 14:00:00
Heisenberg geri döndü!

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olan Breaking Bad‘in Heisenberg‘i Walter WhiteSaturday Night Live adlı bir televizyon programı ile birlikte sürpriz bir şekilde geri döndü.

SNL‘de yayınlanan bu kısa videoda, Heisenberg yeni Amerikan başkanı Donald Trump‘ın emriyle DEA‘nın yani Amerika Uyuşturucu ile Mücadele Dairesinin başına geçiyor. Böylelikle videoya göre Heisenberg‘in yeni macerası başlıyor.

Artık yasal bir kimliğe bürünen Heisenberg, Walter White ismiyle şu açıklamaları yapıyor; “Amerika’da yeniden pişirmenin zamanı geldi. Bu ülkeyi kırmızı, beyaz ve bol miktarla mavi ile doldurmayı istiyoruz!” dedi.  

 
Breaking Bad‘in yan dizisi olan Better Call Saul, asıl dizinin geçmişini konu alıyor. Önümüzdeki sene üçüncü sezonu başlayacak olan dizide, Breaking Bad‘in en önemli oyuncuları Gus Fringe gibi isimler geri dönerken geriye kalan tüm isimlerin zamanla bu dizide de olması bekleniyor. 
Better Call Saul‘daki zaman ilerlediği sürece, Walter White‘ın da yeniden bu dizi ile ekranlara geri dönmesi bekleniyor.
 
:: Heisenberg’in geri dönüşünü nasıl buldunuz?

 • yazarTayfun Kumaş

  Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Heisenberg geri döndü!” üzerine 14 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Sampanyanin olayı ne?

  2. SDN Okuru dedi ki:

   ülkeyi yönetenlerle böyle dalga geçebildiğimiz günleri hatırlattı ***** bile özletebilmek büyük marifet ister herhalde. yeni türkiyede çay vermem diyeni hapse atıyorlar.

  3. SDN Okuru dedi ki:

   3.sezon ne kardeşim. 1. sezon anca bitti. insan yapacağı haberi googledan araştırır.

  4. SDN Okuru dedi ki:

   O zaman Werner Heisenberg. :)) Konuyla alakasi yok. Adam fizikci idi.

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Heisenberg ne adamdı be 😀 Los pollos hermanos 😀

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Duygulandım be.

  7. SDN Okuru dedi ki:

   oyuncu değil karakter

  8. SDN Okuru dedi ki:

   Güzel olmuş :d

  9. SDN Okuru dedi ki:

   :'(

  10. SDN Okuru dedi ki:

   üşüyoruz reyiz

  11. SDN Okuru dedi ki:

   Umarım better call saul da görürürüz.

  Yorum yazın