Okunma

Yardım Dosyaları Oluşturun


03 Aralık 2008 Çarşamba 07:56
Yardım Dosyaları Oluşturun

Eğer bir program üreticisiyseniz ve ürünleriniz için yardım dosyaları (Help) yaratmak istiyorsanız HelpNDoc basit arayüzü ile gerekli adımları gösteriyor. New Project dediğiniz an Windows ve HTML olarak iki ayrı türde yardım dosyaları oluşturma imkanı buluyorsunuz. Hem pencere halinde hem de internet bağlantısı olarak hazırlayabileceğiniz bu yardım dosyalarınızın başlığını, düzenini, yazı tipi ve boyutlarını, menülerini kısacası onlara dair her şeyi HelpNDoc ile ön izlemeli olarak ayarlayabilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için tıklayın.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.  (2,36 MB)

:: Yardım dosyalarını kolayca hazırlayabiliyor musunuz?

Bilgi için: IBE Software
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yardım Dosyaları Oluşturun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yardım Dosyaları Oluşturun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yardım Dosyaları Oluşturun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "