Okunma

Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu


19 Ekim 2011 Çarşamba 10:31
Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu

Güvenlik proje süreci yönetimi çözümleri konusunda lider konumunda bulunan sağlayıcı Tufin; şirketlere, ağ güvenlik politikalarını gerçekleştirebilmeleri ve yönetebilmeleri için gerekli olan standartları sağlıyor.

2005’te kurulan, yetkin firewall ve kurumsal sistem uzmanlarına sahip olan Tufin, finans sektöründen enerji sektörüne, ulaşımdan eczacılığa kadar tüm sektörlere maksimum özel çözümler sunuyor.

Türkiye’de Helyum Bilişim ile distribütörlük anlaşması yapan Tufin; Checkpoint, Cisco, Juniper Network, Palo Alto Networks, Fortinet, Blue Coat, F5, Mc Afee ve BMC Software gibi önde gelen birçok global tedarikçi ile birlikte çalışıyor.

Bilişim sektöründe ihtiyacı hissedilen ve çözümleriyle değişim yönetimi stratejilerine yeni bir boyut kazandıracak olan Tufin’in satışlarının 2012’nin ilk çeyreğinde üst seviyelere ulaşacağına inanan Helyum Bilişim Ürün Müdürü Sinem Tirkeş;

Bilişim teknolojileri ile ilgili riskleri azaltmayı hedefleyen firmalar; firewall operasyonları yönetimi konusunda SecureTrack’e, denetleme ve uyum konusunda ise SecureChange’e güvenebilirler, çünkü Tufin’in ağ güvenliği çözümleri, operasyonlarınızı düzenlerken, ağınızı otomasyona dahil eder, risklerinizi azaltır ve yönetim performansınızı maksimum düzeye yükseltir.” dedi.  

Çok disiplinli ağ yapılarında maksimum kontrol ve yönetim sağlayan Tufin, hayati öneme sahip olan fakat aynı zamanda hata yapmaya son derece açık manuel ağ güvenlik süreçlerini otomatikleştirme becerisine sahip.

Tufin ürünleri; bu süreçlerin yönetim süresini ve maliyetini ortalama olarak yarı yarıya azaltırken, hızlı büyüyen IT güvenliği sektöründe ikna edici bir teklif olarak öne çıkıyor.

Helyum Bilişim’in Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlendiği TUFIN, Deloitte Technology‘nin En Hızlı Büyüyen 50 Şirket sıralamasında ilk sırada yer alıyor.

:: Tufin ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Helyum Bilişim Tufin Distribütörü Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "