Okunma

Helyum Bilişim’de Yeni Atama


25 Ekim 2011 Salı 10:22
Helyum Bilişim’de Yeni Atama

Sektörde 2003 yılından beri çeşitli entegratörlerde çalışarak devam eden Ömer ÇETİN, uzun yıllar bu firmalarda Sistem Mühendisi ve Güvenlik Mühendisi gibi teknik pozisyonlarda görev aldıktan sonra son iki yıldır Infonet bünyesinde İş Geliştirme ve Danışmanlık departmanında çalışmaktaydı.

Bilişim sektörünün lokomotifi olan ürün gruplarında Kanal ve İş Geliştirme konularında satış öncesi teknik proje danışmanlığı yapan ÇETİN, bu görevini Helyum çatısı altında Trend Micro, TUFIN gibi güvenlik tabanlı çözümler için devam ettirerek, Helyum Bayi Kanalına nitelik ve nicelik açısından katma değer sağlamaya çalışacak.

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Helyum Bilişim’de Yeni Atama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Helyum Bilişim’de Yeni Atama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Helyum Bilişim’de Yeni Atama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "