Helyum Bloxx’dan İçerik Filtresi


24 Eylül 2010 Cuma 12:18
Helyum Bloxx’dan İçerik Filtresi

Helyum altını çiziyor; hem iyi hem de kötü olması muhtemel sitelere erişim nasıl idare edilebilir? Örneğin; bir seyahat sitesi bazı kullanıcılar için iş bağlamında “iyi” olabilirken, bazı kullanıcılar için “kötü”dür. Web filtreleme, bu iki anahtar faktörden ötürü süratli bir şekilde kökleşmiştir.

Web filtrelemenin en temel seviyesi bir ağ Güvenlik Duvarı aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Bu durum, filtrelemeye bir derece izin verirken, öte yandan Güvenlik Duvarı’nın istenen siteye izin vermeye ya da engellemeye karar vermesini belirlemek üzere trafiği incelemeye ihtiyaç duyması gibi belirgin performans sonuçları vardır.

Bloxx Tru-View teknolojisi, bir sayfa talep edildiği anda ve kullanıcıya teslim edilmeden önce o sayfadaki metnin desen ve içeriğini analiz etmek için, ileri yazılım teknikleri kullanarak ortaya çıkıyor.

 

 

 

İnternet Filtreleme Önemli

Bloxx, Tru-View teknolojisi ile web filtrelemede yeni bir teknoloji kullanıp web üzerinden gelebilecek saldırılara karşı koruma sağlar.

Kendi veritabanında bulunan, önceden tanımlanmış ve kategorize edilmiş filtreleme içerikleri ile kullanıcılara güvenli bir web erişimi sağlamaktadır, böylece kullanıcıların zaman kayıplarını, istenmeyen içeriklerin engellenmesini ve donanımların güvenliğini sağlar.

Tru-View Teknolojisi, web içeriği erişir erişmez, hatta içerik daha önce hiç kimse tarafından görülmemiş olsa dahi, anında sınıflandırılmasını sağlamak için, akıllı kimlik tanıma ve analiz etme yöntemlerini kullanır.

Bütünleşik önbellek ile anti-virüs, anti-casus yazılım ve anti-dolandırıcılık fonksiyonları ile de ek koruma sağlanmaktadır.

:: Bloxx’un özelliklerini beğendiniz mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Helyum Bloxx’dan İçerik Filtresi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Helyum Bloxx’dan İçerik Filtresi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Helyum Bloxx’dan İçerik Filtresi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  2. 2 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  3. 3 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  4. 4 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  5. 5 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  6. 6 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  7. 7 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  8. 8 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  9. 9 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  10. 10 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?