Okunma

Helyum’dan Siber Suça Karşı Toplantı


15 Şubat 2011 Salı 09:30
Helyum’dan Siber Suça Karşı Toplantı

Bilgisayar kullanımının hızla arttığı bölgeler aynı zamanda, siber suçlularında en ilgi gösterdiği yerler haline geliyor. Güvenlik ürünlerini satan firmalar ise bu bölgeler için özel stratejiler geliştirip, siber suçla olan savaşlarını artırmayı hedefliyor.

Helyum Pazarlama Müdürü Neslihan Aksun, “Özel Bölge” olarak adlandırdıkları Trabzon, Ankara ve İzmir‘de Şubat ve Mart aylarında yapacakları kanal toplantılarını açıkladı.

Check Point ve Helyum’un işbirliğinde yapılacak olan toplantıda, bölgedeki internet kullanımının gösterdiği yaygınlıkla doğru orantıda artacak olan siber suç girişimleri konuşulacak.

Yazılımsal Koruma Tek Başına Yeterli mi?

Bölgeler için yeni siber suç ve zararlı yazılımlarla savaş stratejileri çizmeye hedef şirketler bu konuda katılımcıları bilgilendirecek.

Şirketlerin kendilerini korumak için sadece yazılım kullanmasının yetersiz odluğunu söyleyen Helyum yönetimi siber suça karşı donanımsal korumanın da önemini katılımcılara anlatacak. Check Point ise donanımsal güvenlik ürünleri konusundaki bilgisini bayi kanallarına aktaracak.

:: Şirketinizde ne tarz güvenlik ürünleri kullanıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Helyum’dan Siber Suça Karşı Toplantı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Helyum’dan Siber Suça Karşı Toplantı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Helyum’dan Siber Suça Karşı Toplantı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "