Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku


17 Ağustos 2011 Çarşamba 11:59
Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku

Turkcell, Türkiye’nin sosyoekonomik gelişimine büyük katkı sağlayacağına inandığı girişimciliğe desteğini artırarak sürdürüyor.

Firma, sosyal sorumluluk vizyonu doğrultusunda projelere destek olma hedefiyle yola çıkan Turkcell, Global Üniversiteli Girişimci Yarışması‘nın ana sponsoru oldu.

1998 yılında Saint Louis Üniversitesi tarafından başlatılan Global Students Entrepreneur Awards (GSEA), tüm dünyadaki üniversite öğrencileri arasında girişimciliği teşvik etmek ve gelecek kuşak girişimcilerin yetiştirilmesi amacıyla düzenleniyor.

Yarışma bu yıl ilk kez Turkcell’in ana sponsorluğunda ve Bizz Consulting işbirliğinde Türkiye’deki üniversite öğrencilerine de açıldı. Yarışma ile ilgili bilgiler, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın katıldığı basın toplantısıyla basın mensuplarına aktarıldı.

Tüm dünyada alanının tek yarışması olan Global Üniversiteli Girişimci Yarışması, bir yandan üniversiteye devam ederken, bir yandan da kendisine ait bir şirketi olan (minimum 6 aylık) ve onu işleten dünyanın dört bir yanından öğrencilere açık bir yarışma. Yarışmaya başvurular bu adres  üzerinden, 7 Ekim 2011 tarihine kadar yapılabilecek.

:: Bu tarz yarışmalara hiç katıldınız mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  6 aylık şirket sahibi olsam, zaten kendi işimi iyice geliştiririm Allah’ın izniyle. yarışmaya katılacağım zamanı işime harcarım ve dahada geliştiririm şirketimi. önemli olan bizim gibi şirket sahibi olamayan gençlerin dahada gelişimini sağlamak.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  evet başlıkla konu uymuyor. 6 aylık şirket sahibi adam zaten şirket sahibidir.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Aynen katılıyorum sayın SDN OKURU 🙂 Mesele başlamak zaten güzel ülkemde! Daha para kazanmadan, herkesin (maliye, ticaret odaları, belediye vs.) eli ve gözü cebinde 🙂 Yaşadım ve gördüm maalesef!

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  6 aylık şirketim olsa benim paraya ihtiyacım olmaz. girişimci destekleme yarışması yapacaksanız başlangıç aşamasındakileri destekleyin. şaçma sapan işler yapmayın.

" Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hem Şirket Sahibi Ol Hem de Oku ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 2. 2 Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın! Yetkili bi abi geliyor! Saat 21.00'da canlı yayın!
 3. 3 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 4. 4 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 5. 5 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 6. 6 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 7. 7 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 8. 8 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 9. 9 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 10. 10 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!