Okunma

Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı


24 Şubat 2014 Pazartesi 12:25
Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı

Orta öğrenimini tamamladığı İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgür Doğan yüksek lisansını Amerika’da University of Georgia’da İşletme bölümünde tamamladı.

Çalışma hayatına Amerika’da Fedex’te Pazarlama Analisti olarak başlayan Özgür Doğan üç yıl süren görevinin ardından Nextcard’a kampanya ve veri tabanı yönetiminden sorumlu direktör olarak atandı. Burada iki yıl görev yaptıktan sonra Strong (Wells Forgo) yatırım şirketinde iki yıl CRM Müdürü olarak görev aldı ve Merkle’ye transfer oldu. Pazarlama çözümleri sunan Merkle’de on yıl süresinde Analitik Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Eş Lider, Veri Çözümleri Gruplarından sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür görevlerinde bulundu.

Özgür Doğan, 15 yılın üzerinde CRM, dijital veri ve veritabanı pazarlama, öngörülü modelleme, pazarlama analytics, medya hedefleme, uluslararası pazarlama, çoklu kanaldan kampanya yönetimi, medya ve veri optimizasyonu gibi pazarlamanın birçok alanındaki deneyimlerini hepsiburada.com’la paylaşmaya hazırlanıyor.

:: Özgür Doğan’dan beklentileriniz nelerdir?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı”

  1. neskalii dedi ki:

    hayırlı olsun ürün tedariği sıkıntı hb de umarım çözer bu sıkıntıyı…

" Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hepsiburada.com’a Yeni Pazarlama Grup Başkanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "