Okunma

Her Açıdan Fotoğraf Çekin


19 Şubat 2010 Cuma 23:05
Her Açıdan Fotoğraf Çekin

Fotoğraf çekmek için güzel bir poz düşündüğünüzde, bunu her zaman istediğiniz açıdan çekmek mümkün olmayabiliyor. Kameraları sabitlemek için tripod çeşitleri bulunsa da bunların sunabildikleri açılar sınırlı oluyor.

Joby adlı bir firma bu soruna bir çare bulmuş. Aslına bakılırsa çok basit bir fikirle tasarlanmış Gorillapod Magnetic adlı bu enteresan ayaklar sayesinde istediğiniz açıdan fotoğraf çekebilirsiniz.

Ayakların altında güçlü birer mıknatıs yer alıyor

Manzara fotoğrafı nasıl çekilir?

Portre fotoğrafı çekme teknikleri

Mıknatıslı ayaklar

Gorillapod Magnetic’in standart bir tripod’dan iki büyük farkı var. Birincisi ayakların istenilen şekle girebilmesi. İkincisi ise ayakların altında güçlü birer mıknatıs bulunması.

Bu şekilde cihaz, fotoğraf makinesini istediğiniz açıda yerleştirmenize olanak tanıyor.

:: Fotoğraf çekerken farklı açılar denemeyi seviyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Açıdan Fotoğraf Çekin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Açıdan Fotoğraf Çekin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Açıdan Fotoğraf Çekin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "