Okunma

CES 2011’de Skype Bombası Patladı


07 Ocak 2011 Cuma 15:15
CES 2011’de Skype Bombası Patladı

Skype, bugün CES 2011 fuarında tüketicilere ve kurumlara yönelik çoklu görüntülü görüşme özelliğini resmi olarak kullanıma sundu.

Son kullanıcılar kadar şirketleri de hedefleyen bu yeni hizmet telekonferans mantığını herkesin kullanabileceği hale getiriyor.

 

Yeni Sistem Nasıl Çalışıyor?

Skype‘ın çoklu konferans sisteminde en az üç kullanıcı birbirleriyle konuşabilecek. Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında popüler voice IP programında görüntü konuşma payının yüzde 40’lara kadar yükselmesi şirketin bu yatırımı yapmasında büyük rol oynadı.

Peki, çoklu görüşmenin maliyeti şirketlere ve tüketicilere ne kadar olacak? Firma hazırladığı çoklu görüşme paketlerini günlüğü 4.99 dolara aylığı ise 8.99 dolar olarak ücretlendirdi. Skype‘ın Premium paketinin parçası olarak sunulan bu özelliğe 3 ve 12 aylık paketler halinde üye olanlar ise yüzde 33 indirimle satılacak.

Sistemi merak edenler ise 7 günlük deneme sürümünden faydalanabilecek.

:: Skype’ın çoklu konferans özelliği sizce sektördeki diğer ürünlerle yarışabilecek mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “CES 2011’de Skype Bombası Patladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    paltalkta zaten yapılabiliyor.

" CES 2011’de Skype Bombası Patladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere CES 2011’de Skype Bombası Patladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda CES 2011’de Skype Bombası Patladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "