Okunma

Her Çocuğun Hayali Gerçek Oldu


06 Ekim 2010 Çarşamba 08:00
Her Çocuğun Hayali Gerçek Oldu

Dünyayı yok etmek isteyen düşmanlara karşı özel robotları kullanan gençleri konu alan birçok çizgi film ve dizi var. Voltron’dan Power Rangers’a kadar çok sayıda dizi ve çizgi filmin ana temasını bu oluşturuyor.

Özellikle Japonya kaynaklı yapımlarda gördüğümüz bu konsept, bu çizgi filmlerle büyümüş ve büyümekte olan çocukların hayallerini robotların süslemesine neden olmuştur.

Hayallerin Robotu

Sakakibara Kikkai adlı bir Japon firmasının ürettiği yürüyen robot bu hayallerin gerçek olmasını sağlıyor. Bir çocuğun binebileceği büyüklükte olan robot yürüyüp, kollarını hareket ettirebiliyor.

Her çocuğun isteyeceği türden bir araç olan bu robotun neler yapabildiğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

#y3/a413159fb97abc3873a57daea145a6c1.flv#

:: Böyle bir oyuncağınız olsun ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Çocuğun Hayali Gerçek Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Çocuğun Hayali Gerçek Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Çocuğun Hayali Gerçek Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "