Okunma

Her Gün Bir Oyun Ücretsiz


08 Mart 2010 Pazartesi 12:41
Her Gün Bir Oyun Ücretsiz

Apple’ın mobil dünyadaki en önemli gücü App Store büyüdükçe türevi kolları üçüncü şahıs yazılım geliştiricileri tarafından türetiliyor. Sizlere daha önce burada yer alan yazımızda, her gün App Store üzerinde yer alan ücretli bir uygulamaya bedelsiz olarak erişebilmenize olanak tanıyan Free App A Day sitesinden bahsetmiştik. Kısa sürede büyük ilgi gören sitenin başarısı dikkat çekmiş olacak ki benzeri bir sayfa daha ortaya çıktı.

iPhone’a özel sosyal oyun ağı sıfatını taşıyan Open Feint artık her gün ücretli bir oyunu bedelsiz olarak takipçilerinin kullanımına sunacak. 120.000’den fazla oyun ve uygulamanın yer aldığı App Store’da bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. App Store’un en yeni yazılımları tanıtmakta ve ön plana çıkarmakta yetersiz kaldığı artık herkes tarafından kabul görmüş bir gerçek. Hal böyle olunca bu tür girişimlerin aynı zamanda App Store ve tabi geliştiriciler için de iyi bir kapı olduğu görülüyor.

Vakit kaybetmeden Free Game Of The Day sayfalarına gitmek ve bugünün ücretsiz oyunu olan Aceelerate’i indirmek için hemen www.freegameoftheday.com adresini ziyaret edin.

:: iPhone’da en çok oynadığınız oyunu SDN üyeleri ile paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Gün Bir Oyun Ücretsiz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Gün Bir Oyun Ücretsiz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Gün Bir Oyun Ücretsiz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "