Okunma

Her Ortamda Hayatta Kalan Bellek


24 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Her Ortamda Hayatta Kalan Bellek
Corsair hem flash tabanlı depolama ürünlerinde hem de sistem belleği konusunda önemli üreticilerden. Özellikle üst seviye ürünleriyle bilgisayar kullanıcılarını cezbeden Corsair, ürünlere kendi imzasını atmayı seven bir marka. Test merkezimize ulaşan Flash Survivor isimli ürün, her türlü ortamdan sağ çıkmayı başarabilecek bir ürüne benziyor. Tamamen metal dış yüzeyi ve özel contası sayesinde sıvılardan korunmasının yanında, daha yıpratıcı ortamlardan bile sağlam çıkabiliyor. Biz de bu ürünü biraz farklı şekilde test edelim ve sokaktaki insanların görüşlerini alalım istedik.

İzleyin

Corsair Flash Survivor
Flash bellek

Depolama alanı: 4 GB
Bağlantı arabirimi: USB 2.0
Aktarım hızı: ~30 MB/s okuma / ~20 MB/s yazma

Üretici: Corsair / ABD
Fiyat:
65 dolar + KDV

Bilgi için: Dijital Trend
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Ortamda Hayatta Kalan Bellek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Ortamda Hayatta Kalan Bellek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Ortamda Hayatta Kalan Bellek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "