Okunma

Her Telden Çalan Oyun


24 Mart 2009 Salı 17:24
Her Telden Çalan Oyun

Magrathean Technologies tarafından geliştirilen Incognito: Episode 1, ortalama bir video oyunu tutkununa istediği her türü tek başına sunuyor. Kendi başınıza yürürken RPG öğeleri içeren bir FPS oyunu haline süren Incognito, geminizle harekete geçtiğiniz anda bir uzay ticareti ve savaş simülasyonu oluveriyor.

Ne Ararsanız Var

Dahası, gezegen yörüngesinde gerçek zamanlı strateji öğeleri içeren oyun, hovertanka bindiğiniz andan itibaren kıyasıya bir tank savaşına dönüşüyor. Incognito: Episode 1 için yayınlanan 1,6 GB boyutundaki deneme sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Oyunla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Incognito
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Telden Çalan Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Telden Çalan Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Telden Çalan Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "