Okunma

Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek


20 Ocak 2011 Perşembe 14:30
Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek

Yaptığı yatırımlar ve uygulanan pervasız kararlar yüzünden tüm dünya Facebook‘a kuşkuyla bakmaya başladı. Kullanıcılar bile ünlü sosyal ağ sitesine eskisi kadar istekle girmediklerini yapılan araştırmalarda itiraf ediyor.

Sitenin imajıyla ilgili ciddi sorunlar arta dursun Facebook yönetimi kazandığı milyar dolarları artırmak için ilginç yatırım ve projeleri kovalıyor.

Mobil dünyanın tek kralı olmak isteyen Facebook, ücretsiz uygulama hizmetlerinden sonra şimdi de şaşırtıcı bir projeyi gerçekleştirmeye çalışıyor.

Sanal Sosyelleşme Giderek Büyüyor

 

Normalde sadece akıllı telefonların üzerinden kullanılabilen Facebook‘a çok yakın bir zamanda tüm telefonlardan ulaşmak mümkün olacak.

Üstelik bu özel uygulamadan faydalanmak isteyen tüketicilerin telefonlarında internet bağlantısı da olmak zorunda değil. Ünlü sosyal ağ sitesinin kendi blog‘unda açıkladığı proje iki etaptan oluşuyor.

Wap özelliği olan telefonlarda çalışacak olan sistem daha gelişmiş özelliklere sahip olacak. Diğer sistem için ünlü sosyal ağ dünya çapındaki operatörlerle gizli görüşmeler gerçekleştirmeye başladı.

Eğer anlaşma sağlanıyorsa kullanıcılar, düzenli SMS‘lerle Facebook profillerini kontrol edebilecek.

:: Facebook profilinizi SMS yolluyla kontrol eder miydiniz? Sizce Facebook’un yeni projesi ne olabilir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet facebook sms yolu ile takip edilebilir

  2. __kadıköyRAP__ dedi ki:

    O kadar da değil be abii

" Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Telefondan Facebook’a Girilebilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "