Okunma

Her Türlü Videoyu Düzenleyin


16 Nisan 2009 Perşembe 05:15
Her Türlü Videoyu Düzenleyin

Kolay kullanımlı video düzenleyici VideoSpin, 2.0 sürümünde YouTube’un geniş ekran video oynatıcısını da destekliyor; böylece hazırladığınız videoları doğrudan YouTube’a yüksek kaliteli olarak yükleyebiliyorsunuz.

MOV uzantılı video dosyalarını içe ve dışa aktarma imkanı tanıyan VideoSpin 2.0, Quicktime formatında kayıt yapan dijital kamera sahipleri için ideal.

3GP ve Real Media videoları da içeren gelişmiş codec desteği için ödeme yapmanız gerekirken, temel video düzenleyiciyi ücretsiz olarak web sayfasındaki formu doldurup edinebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : VideoSpin
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Her Türlü Videoyu Düzenleyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    teşekkürler arkadaşlarrrr

" Her Türlü Videoyu Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Türlü Videoyu Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Türlü Videoyu Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "