Okunma

Her Yere Uyan Bellek Kartı


14 Şubat 2008 Perşembe 22:00
Her Yere Uyan Bellek Kartı
Önde gelen bellek ve bellek ürünleri üreticilerinden A-Data, Trio ürünleriyle çok amaçlı şekilde kullanılabilen ürünler sunuyor. Test merkezimize ulaşan 4 GB‘lık A-Data microSDHC Trio ürünü de bu seriye uygun şekilde birden fazla bağlantı şekli ve kullanım imkânı sunuyor. Bu ürünü hem bir microSD, hem de bir SD bellek kartı olarak kullanabiliyorsunuz. SD bellek kartı biçimindeyken alt tarafındaki küçük kapağı çıkartırsanız da anında bir USB belleğe dönüşüyor.

İzleyin


A-Data microSDHC Trio
Bellek kartı / USB disk

Türü: microSDHC, SDHC, USB bellek
Kapasite: 4 GB
Okuma/Yazma Hızı:
24 MB/s / 15 MB/s

Üretici: A-Data / Tayvan
Ürünü sağlayan:
Endeks Bilişim
Telefon: 
(216) 523 35 70

Fiyat: 43 dolar + KDV


SDN –
http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Yere Uyan Bellek Kartı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Yere Uyan Bellek Kartı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Yere Uyan Bellek Kartı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "