Okunma

Her Yöne Konuşma 12 TL


07 Ağustos 2009 Cuma 12:27
Her Yöne Konuşma 12 TL

Abonelerine sunduğu tarife alternatiflerini genişleten Avea, “HerYöne” tarifelerine “HerYöne90” tarifesini eklerken mevcut tarifelerinde indirim gerçekleştirdi. Bu çerçevede Avea’nın “HerYöne” tarifelerini tercih eden kullanıcılar, yurtiçinde ev, iş ve diğer operatörlerle çok uygun fiyatlarla konuşma fırsatı yakalıyor.

 

HerYöne tarifeleriyle ile ilgili detaylı bilgiye Avea bayileri, www.avea.com.tr veya 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri’nden ulaşılabiliyor.

 

Avea’nın 150 dakika konuşturan “HerYöne150” tarifesi KDV dahil 19 TL‘den sunuluyor. 300 dakika konuşturan “HerYöne300” tarifesi 36 TL, 500 dakika konuşturan “HerYöne500” tarifesi 49TL, 1000 dakika konuşturan “HerYöne1000” tarifesi ise KDV dahil 59 TL‘ye müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Tarifelerini abonelerinin cep telefonu kullanım alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak geliştiren Avea, yeni tarifesi “HerYöne90” ile abonelerine ayda KDV dahil 12 TL‘ye yurtiçinde her yöne 90 dakika konuşma imkanı sağlıyor.

:: Avea’nın yeni fiyatlarını nasıl buluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Her Yöne Konuşma 12 TL”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    yorum ekleyen arkadaşlar sanırım turkcelli avea ile tanışmış olsalardı yazdıklarını yazma ihtiyacı duymazlardı kaliteden bağsediyorlar hala 900mghz olarak görüşüyorlar kaliteye bakarmısınız 😀 evdeki telsiz telefonlar bile 1800 mghz artık ayda 90 dk her yöne görüşmek için ne kadar fiyat biçiyorlar diğer operatörler yakında herkez avea ya geçmek için sıraya girecek fazla beklemek istemiyorsanız elinizi çabuk tutun

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Beş para etmez! Turkcell, her yöne ayda 1200 dakikayı 35 TL’ye veriyor. Kalite farkından bahsetmeye bile gerek yok sanıyorum.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    gereksiz bir tarife,cazip değil.

" Her Yöne Konuşma 12 TL konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Yöne Konuşma 12 TL ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Yöne Konuşma 12 TL ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "