Okunma

Her Yöne Sınırsız Tarifesinde 2.Bölüm


01 Nisan 2009 Çarşamba 11:53
Her Yöne Sınırsız Tarifesinde 2.Bölüm

Geçtiğimiz günlerde Her Yöne Sınırsız tarifesi için abone ön talebini almaya başlayan Avea’nın haberini duyduğumuzda günün anlam ve önemine binaen kaynağı kontrol etme gereği hissettik. Neyse ki Nisan 1 şakası değil. Avea’nın GSM hesaplarını karıştıran tarifesi tekrar hayata geçti. Operatör bugün yeniden aktifleştirdiği tarifesi için ikinci kez hâkim operatör olarak nitelediği (basın toplantılarında lider operatör olarak da adlandırıldığı da oluyor) Turkcell’e yine çeşitli göndermelerde bulunduğu bir basın bülteni geçti.

Avea’nın vergiler dahil 65 TL’ye sunduğu Her Yöne Sınırsız tarifesinin yeniden başladığının duyurulduğu ve Turkcell’i irdeleyen basın bülteninin devamı ise şöyle:

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Regulasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Anık, “2008 yılında ‘Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörü’ olarak, tüketicilerimizin beklediği ve yoğun ilgi gösterdiği ‘HerYöne Sınırsız’ tarifesine abone alımını yeniden başlatıyoruz. ‘HerYöne Sınırsız’ tarifesinin yeniden açılması öncesinde diğer işletmecilere ilave port taleplerimizi ilettik, fakat ne yazık ki hakim durumdaki operatörden taleplerimizin çok büyük bir kısmını henüz alamadık. Buna rağmen, yoğun istek üzerine hakim durumdaki operatör bu talepleri karşılayıncaya değin uygulanmak üzere alternatif çözümler geliştirerek, hatta ilave maliyetlere de katlanarak, sektörde bir ilk olan bu tarifeyi yeniden pazara sunduk. Ülkemizde eşi benzeri bulunmayan bu tarifemizle mevcut Avea aboneleri ile numarasını Avea’ya taşıyan aboneler, bireysel faturalı ‘Her Yöne Sınırsız’ tarifesine kaydolabilecekler, çok uygun fiyata doya doya konuşma imkanına yeniden sahip olacaklardır” dedi.

Şimdi kafalarda merak uyandıran sorulardan birisi şu: Avea’nın da sahibi olan Türk Telekom’un jettfon tarifesi, Her Yöne Sınırsız tarifesinin yanında tutunabilir mi?

:: Avea’nın Her Yöne Sınırsız tarifesi mi? Türk Telekom’un Jettfon tarifesi mi daha iyi?

 




yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Her Yöne Sınırsız Tarifesinde 2.Bölüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Her Yöne Sınırsız Tarifesinde 2.Bölüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Her Yöne Sınırsız Tarifesinde 2.Bölüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "