Okunma

Hergün 1 Milyon Kişinin Oynadığı Oyun


14 Ağustos 2009 Cuma 13:11
Hergün 1 Milyon Kişinin Oynadığı Oyun

Bungie‘nin Halkla İlişkiler Başkanı Brian Jarrard, geçtiğimiz günlerde IGN’e bir demeç verdi. Açıklamaya göre, oyun çevrelerinden ortalama 93‘lük bir puan alıp büyük başarı gösteren Halo 3’ü hergün 1 milyon kişi oynuyor.

Geliştiriciliğini Bungie, yayıncılığını ise Microsoft Game Studios’un yaptığı Ekim 2007’de sadece Xbox360 için piyasaya çıkan Halo 3, başarılı grafikleri, sesleri, oyun içi atmosferi, yapay zekası ve çoklu oyuncu sistemiyle oyuncuları kendine hayran bırakmıştı. Ayrıca kendi haritamızı yapmamız ve oyunun hepsini baştan sona izleyebiliyor olma seçeneği çok beğenilmişti.

:: Sizde Halo 3’ü oynuyor ve seviyor musunuz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hergün 1 Milyon Kişinin Oynadığı Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hergün 1 Milyon Kişinin Oynadığı Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hergün 1 Milyon Kişinin Oynadığı Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "