Okunma

Herkes iPhone 3GS’ten Memnun


17 Ağustos 2009 Pazartesi 11:04
Herkes iPhone 3GS’ten Memnun

RBC/IQ ChangeWave adlı bir pazar araştırma şirketinin yaptığı çalışma iPhone 3GS sahiplerinin cihazlarından ne kadar memnun olduklarını ortaya koydu. Araştırmaya katılan 200 adet iPhone 3GS sahibinin %99′u cihazından memnun olduğunu belirtti.

Açıklanan sonuçlar, standart kullanıcılar ile endüstrinin ileri gelenleri, yazılım geliştiricileri ve buna benzer kişiler arasındaki görüş farklılıklarını iyice açığa çıkardı. Uzmanların kafayı taktıkları bazı şeylerin, standart kullanıcıların hiç umrunda olmadığını gösteren bu araştırma iPhone 3GS hakkında yapılan tüm eleştirilere de bir nevi cevap oldu.

:: iPhone sahibiyseniz, cihazınızdan ne kadar memnunsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Herkes iPhone 3GS’ten Memnun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cuma günü iphone 3gs’lere kavuş***** sayesinde nokia N97’den sonra iphone 3gs’ler için de kuyruklar oluşacak bence

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu da daha iPhone kullanmadan eleştirisini yapanlara kapak olsun:)

" Herkes iPhone 3GS’ten Memnun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Herkes iPhone 3GS’ten Memnun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Herkes iPhone 3GS’ten Memnun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "