Okunma

Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman


13 Şubat 2015 Cuma 09:15
Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman

Blizzard‘ın umut vadeden “değişik” MOBA’sı Heroes of the Storm‘un kapalı betasına yeni bir kahraman geldi…. Aslında üç tane geldi.

Blizzard’ın en eski oyunlarından biri olan The Lost Vikings, HotS’a oynanabilen kahramanlar olarak dönüyor. Kahramanlarımızın adları Olaf, Baleog, ve Erik. Hepsinin ayrı ayrı özellikleri var.

Olaf tank rolünü üstlenerek HP’sini daha hızlı arttırabiliyor ve diğer vikinglere göre daha yüksek bir HP’si var. Karşısındaki adamlara charge atarak onları yavaşlatıyor ve savaşın içinde bulunuyor.

Baleog yakın mesafe DPS görevini üstlenerek saldırdığı ünitenin etrafındakilere de hasar veriyor.

Erik ise uzak mesafe DPS görevini üstlenerek diğerlerinden daha hızlı saldırabiliyor.

Buraya tıklayarak yeni yama ile gelen bütün değişiklikleri ve kahramanlarımızın bütün özelliklerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda videodan kahramanlarımızı aksiyon içerisinde görebilirsiniz.

http://www.youtube.com/v/watch?v=HLUKSUNLENI&showsearch=0&rel=0&fs=1&autoplay=0&ap=%2526fmt%3D18

:: Yeni kahraman(lar) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    lost vikings en sevdiğim oyunlardan biridir. Trine de onun benzeri bence. iki oyunu da halen severek oynuyorum. Ama multiplayer ile işim olmaz. Multiplayer bir çeşit sömürü düzeni benim gözümde.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    blizzard kadar paragöz sırket yoktur ama adamlar yapıyor be kardesım o kadar bekledım beta key gondermedı sırf alalım dıye yapıyor bende 35 euro verıp almak zorunda kaldım.

" Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Heroes of the Storm’a Yeni Kahraman ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "