Okunma

HEX: Shards of Fate, Primal Dawn Kartına Kavuştu


27 Nisan 2016 Çarşamba 11:01
HEX: Shards of Fate, Primal Dawn Kartına Kavuştu

Bu dördüncü kart setinde, 325 adet yeni kart, 105 ek oje, 7 sıradışı kap, 6 yeni kahraman, yeni turnuva formatı ve Kudretli adlı yeni kart yeteneği oyuna ekleniyor.

Kısa bir süre önce Steam‘de de ücretsiz olarak sunulan TCG, 2016 başındaki büyük kampanya güncellemesinden sonra şimdiki geliştirmeyle rekabetçi oyuna tekrar ağırlık veriyor.

Gelecekte PvE ve PvP güncellemelerinin düzenli bir sırayla yayınlanması hedeflenenler arasında yer alıyor.

16-04/28/angel-of-agony_1-1461845232.png

Primal Dawn ile ilgili diğer detaylar!

Yeni PvP modu Mühürlü Gauntlet’in yani Progressiv katılımcıları destelerini kartlardan oluşan temel bir havuzdan ve güçlendirici paketlerinden oluşturuyor. Böylelikle birinci ve üçüncü galibiyetle mevcut desteyi genişleten başka bir güçlendirici paketi yoluyla yeni kartlar ekleniyor.

Yeni eklenen bu kartlarla; Eziyet Meleği, Çiçek Getiren ya da Xentothun Kötülüğü gibi on sekiz efsanevi kart, ağırlık noktasını çoklu kırık mekaniklere ve sabitlere kaydırıyor. Bir sabit, bir eylem gibi işliyor ama kullanılan efektler oyunda kalıyor ve kartlar uygulanırken eylemlerde olduğu gibi kriptoya koyulmuyor.

Aynı zamanda yeni ve beklenmedik kombinasyon olanakları sunan ek bir kart yeteneği oyuna katılıyor. Bu Kudretli adlı kart etkinleştirildiğinde kartın üzerindeki tüm sayısal değerler ikiye katlanıyor ve bu hem kaynak kartları, hem de saldırı ve savunma değerinin yanı sıra kart yazısı efektlerini etkiliyor.

:: Primal Dawn ile birlikte gelen özellikleri nasıl buldunuz?
yazarTayfun Kumaş

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HEX: Shards of Fate, Primal Dawn Kartına Kavuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HEX: Shards of Fate, Primal Dawn Kartına Kavuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HEX: Shards of Fate, Primal Dawn Kartına Kavuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "