Okunma

Kojima MGS’ye Dönüyor mu?


29 Eylül 2008 Pazartesi 11:20
Kojima MGS’ye Dönüyor mu?

Japonya’nın bağrından çıkan en yetenekli ve yenilikçi oyun yapımcılarından biri olan Hideo Kojima, Metal Gear Solid 5 ile ilgili düşüncelerini paylaştı. MGS5 ile ilgili şimdiden üç farklı konsepti olduğunu belirten Kojima, buna rağmen kendi fikirlerinin alınmamasından yana. Zira eğer Kojima‘nın fikirleri kullanılırsa, kendisi de yeni oyun ekibine katılmış olacak.

Kojima Kararında Israrlı

Oysa Hideo Kojima, daha önce defalarca kez denediği ve aynı oranda yalan olan “MGS’yi bırakma” tavrını 4. oyundan sonra da sergiliyor. Metal Gear Solid 5 ile ilgili tüm iyi fikirleri Kojima Productions‘a devreden Hideo Kojima, yeni bir şeyler meydana getirmek istediğini, ancak daha önce hiç denenmediği için şu aşamada tarif etmesinin zor olduğunu belirtiyor. Bakalım Hideo Kojima, MGS’nin hasretine ne kadar dayanabilecek.

:: Hideo Kojima MGS5’e döner mi?

Yazan: Erhan Kahraman




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kojima MGS’ye Dönüyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kojima MGS’ye Dönüyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kojima MGS’ye Dönüyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "