Okunma

Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu!


01 Kasım 2018 Perşembe 19:00
Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu!

Sosyal medya için hikaye hazırlama uygulaması olan Unfold, bu doğrultuda ilk tasarım ajansını açan marka oldu. İşte dünyanın ilk sosyal medya hikayeleri için kurulan reklam ajansı!

Sosyal medya hikaye hazırlama uygulaması Unfold, tasarım ajansı açtı!

Snapchat ile hayatımıza giren hikayeler özelliği daha sonra neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarında karşımıza çıkmaya başladı. Hiç kuşkusuz en çok tutanı ise Instagram hikayeler oldu.

Bu bağlamda sosyal medya hesaplarınızda özellikle Instagram’da güzel hikayeler paylaşmak herkesin dikkat ettiği en önemli noktalar haline geldi.

Her ne kadar uygulamalar paylaşılan hikayelerde çeşitli filtreler sunsa da Unfold isimli uygulama olaya tamamen bir profesyonel bakış açısı getirdi.

Esasında uzun zamandır piyasada olan uygulama, son dönemde ünlüler tarafında da kullanılmasıyla popülerliğini arttırdı. Uygulamanın ücretsiz sürümünde 25 farklı şablon ve 5 farklı yazı tipi sunulurken bu sayede çok daha başarı hikayeler oluşturabiliyorsunuz.

60 farklı şablonun yer aldığı bir ücretli sürümünün de bulunduğu uygulama bunlarla yetinmeyenler için birde tasarım ajansı oluşturdu. Bu ajanstaki tek amaç en güzel hikayeleri oluşturmak.

Unfold for Brands adı altında çalışan ekip ilk hikayesini ise lüks bir spor salonu olan Equinox’a sattı. Uygulama mağazalarında benzer birçok uygulama yer alsa da Unfold özellikle girişimciliği ile öne geçmeyi başarmış.

Peki siz hikayeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bunun için ajans açmaya gerek var mı?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hikayeler için ilk reklam ajansını Unfold kurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "