Okunma

Oyunlarda hile yaparken rezil olan oyuncular! #2


20 Nisan 2018 Cuma 19:00
Oyunlarda hile yaparken rezil olan oyuncular! #2

Oyunlarda hile yapmak hepimizin şahit olduğu ve çoğu kez sinir olduğu bir durum. Oyun firmaları hile karşıtı politikalarla bu kötü durumu düzeltmeye çalışsa da, kötü niyetli bir kişi çıkıyor ve bizim 5- 10 dakikalık keyfimizi berbat edebiliyor. Özellikle rekabetçi arenada hileler gerçekten çok ama çok sinir bozucu olabiliyor. Biz de daha önceden çok sevilen bu videomuz için devam bölümü çekelim dedik.

Oyunlarda hile yapanların yakalandığı ve rezil edildiği 5 hikaye! İkinci Bölüm

Bazen de işler bu kişiler için yolunda gitmiyor ve yaptıkları hileler yanlarına kar kalmıyor. Sizler için hazırladığımız bu videoda çoğu kez binlerce kişinin içinde rezil rüsva edilen oyuncuları bir araya getiriyoruz. Bu hilecilerden bazıları öyle kötü durumlara düşüyor ki, inanamazsınız. Canlı yayının ortasında ban yiyenler, turnuva sırasında korkunç cezalara çarptırılanlar, hatta peşine federalleri takanlar bile var.

Resmen hilecilere bir ibret olan bu hikayelerden en eğlenceli olan 5 tanesini sizler için daha önce seçmiştik. Şimdi de yeni hikayeler ile karşınızdayız. Bakalım bu uyanık oyuncuların başlarına neler gelmiş? İyi seyirler.

:: En son hangi oyunda hile yaptınız?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyunlarda hile yaparken rezil olan oyuncular! #2 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunlarda hile yaparken rezil olan oyuncular! #2 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunlarda hile yaparken rezil olan oyuncular! #2 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "