Hitachi Data Systems Yeni Ürününü Duyurdu


08 Haziran 2015 Pazartesi 04:01
Hitachi Data Systems Yeni Ürününü Duyurdu

Veri depolama konusunda dünya devleri arasında yer alan Hitachi Data Systems (HDS), yazılım tanımlı altyapı çözümlerindeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Teknolojideki liderliğini bir adım ileriye taşıyan HDS, tanıttığı yazılım tabanlı altyapı ürün ailesi ile müşterilerine geleneksel donanım ve fonksiyonlardan kaynaklanan kısıtlamalar olmadan BT altyapılarını basitleştirme imkânı sağlıyor.

Yeni ve geliştirilmiş ürün ailesi, kullanıcıların sanallaştırılmış ve dağıtık altyapılar üzerinden bilgiye daha yüksek seviyelerde ulaşmasına ve yazılım tanımlı mimariler üzerinden hizmet olarak BT’ye (ITaaS) yolculuklarını hızlandırmalarına imkân sağlayacak şekilde tasarlandı.

Daha küçük çaplı sistemlere sahip olan müşteriler, artık üst düzey veri depolama alanında lider olan HDS ürün ailesinin gelişmiş yeteneklerine sahip olabilecekler. Otomatikleştirilmiş, uygulama tarafından yönetilen depolama yapılandırılması ve veri koruma ile HDS, kullanıcılara ihtiyaç duydukları ITaaS altyapısını inşa etmede yardımcı olacak geniş ürün çeşidine sahip yazılım araçlarını sunuyor.

Bu sırada da mevcut kullanıcılar için de daha iyi self servis yetkinliği sağlıyor. Yeni uygulama duyarlı çözümler, kritik müşteri iş akışlarının otomasyonunu ve korunmasını daha kolay hale getiriyor, harcamaları ve karmaşıklığı azaltıyor, aynı zamanda yazılım tanımlı ortamlarda etkinliği artırıyor.

Birleşik, sanallaştırılmış: Her veri türü için tek platform

HDS tarafından tanıtılan sektör lideri altyapı çözüm ailesi, kullanıcılara tek bir birleşik platform üzerinden depolama sanallaştırmasına imkân verirken, bu mimari ile organizasyonların gereksinimleri ve BT altyapılarını basitleştirebilmeleri daha düşük maliyetlerle karşılanıyor.

Hitachi VSP ailesine yeni katılan çözümleriyle birlikte (G200, G400, G600 ve yeni tanıtılacak olan G800) tek bir yazılım çözümüyle giriş seviyesinden en üst düzeye tüm müşteri iş yükü ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Hitachi SVOS (Storage Virtualization Operating System) içine inşa edilmiş güçlü yazılım yetkinlikleri erişimin genişletilmesi, tüm VSP ailesinin depolama sanallaştırması, kesintisiz veri taşınması, kopyalanması ve yönetiminin yanında çok noktadan erişilebilir, global aktif depolamaya imkân veriyor.

:: Hitachi Data Systems’in yeni ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Seyhoo
Seyhoo
5 yıl önce

Hitachi sen harddisk üretme abi

" Hitachi Data Systems Yeni Ürününü Duyurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hitachi Data Systems Yeni Ürününü Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hitachi Data Systems Yeni Ürününü Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  2. 2 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  3. 3 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  4. 4 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  5. 5 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  6. 6 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  7. 7 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  8. 8 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  9. 9 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  10. 10 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!